Przeglądarka AutoCAD Viewer – jakie funkcje oferuje?

Przeglądarka AutoCAD Viewer – jakie funkcje oferuje?

Popularność programów do projektowania 3D rośnie nieustannie. Do przeglądania tych projektów można korzystać z darmowych programów, takich jak AutoCAD Viewer. Tego rodzaju przeglądarka przydaje się nie tylko grafikom i architektom, ale też ich klientom. Sprawdź, jakie funkcje Ci ona zapewnia!

AutoCAD Viewer – darmowa przeglądarka

Computer-aided design (CAD), czyli programowanie wspomagane komputerowo, to technologia niezwykle przydatna dla specjalistów zajmujących się tworzeniem szkiców projektowych. Program ten jest dużym wsparciem w codziennej pracy dla m.in.:

  • grafików,
  • architektów,
  • inżynierów. 

Nowoczesne rozwiązania informatyczne, takie jak AutoCAD Viewer , oferują użytkownikom możliwość bezpłatnego przeglądania plików w formacie DWG. Zapisywane są w nim różnego rodzaju projekty 2D i 3D, tworzone przez wyżej wspomnianych specjalistów. Zawierają one dwu- lub trójwymiarową grafikę wektorową, przez co nie można ich otworzyć za pomocą standardowej aplikacji do obrazów, takiej jak np. Paint.

Jakie funkcje zapewnia AutoCAD Viewer?

Korzystając z darmowej przeglądarki do sprawdzania plików DWG, masz do dyspozycji wiele praktycznych funkcji, które ułatwią Ci zapoznanie się ze szczegółami grafiki wektorowej. AutoCAD Viewer jest stosunkowo prostym oprogramowaniem, którego obsługa nie powinna Ci sprawić problemu.

W zależności od konkretnej aplikacji, na którą się zdecydujesz, będziesz mógł korzystać z narzędzi umożliwiających wykonanie pomiarów długości czy objętości, a także z opcji wykonania ekspresowego wydruku oraz porównania poszczególnych plików DWG ze sobą. 

Wybierz najlepszy AutoCAD Viewer!

Na rynku masz dostęp do różnego rodzaju darmowych przeglądarek, które obsługują pliki DWG. Wybierając program AutoCAD Viewer, postaw na ten oferujący największą liczbę bezpłatnych funkcji, za którego produkcję odpowiada doświadczony deweloper.