Hydrofobizacja szyb w Warszawie — czy to się opłaca?

Hydrofobizacja szyb w Warszawie — czy to się opłaca?

Czy okna w Twoim samochodzie są czyste i przejrzyste? Jeśli zależy Ci na takim efekcie, zdecyduj się na hydrofobizację szyb. Sprawdź, na czym polega ten zabieg i dlaczego opłaca się go wykonać. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i postaw na profesjonalny auto detailing.

Powłoka ochronna na szybach

Jest wiele powodów, dla których hydrofobizacja szyb w Warszawie zyskuje coraz większą popularność. Nie tylko poprawia wygląd auta, ale także zwiększa bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów. Specjalna powłoka ochronna na oknach samochodu odpycha wodę. Dzięki temu krople deszczu spływają po niej szybko i płynnie, bez osadzania się na powierzchni. Przy osiągnięciu odpowiedniej prędkości (około 80 kilometrów na godzinę) użytkownik auta nie musi nawet używać wycieraczek. Znacznie poprawia to komfort jazdy w deszczowe dni. Pomimo złej pogody droga jest doskonale widoczna.

Ponadto szyby z powłoką hydrofobową stają się odporne na zamarzanie. Nie przywiera do nich szron i lód. Z tego względu na hydrofobizację warto zdecydować się przed rozpoczęciem sezonu zimowego. Warstwa ochronna zachowa swoje właściwości przez kilka miesięcy. Po tym czasie należy powtórzyć zabieg.

Łatwiejsze czyszczenie okien

Czyste, zadbane okna to marzenie wielu kierowców. Mycie ich bez zastosowania powłoki ochronnej bywa jednak sporym wyzwaniem. Spływający po szybach deszcz może przyczynić się do powstawania osadów i kamienia. Hydrofobizacja skutecznie temu zapobiega i sprawia, że właściciel auta może poświęcić mniej czasu na jego pielęgnację. To opłacalne rozwiązanie, ponieważ jednorazowy zabieg w warsztacie pozwala na rzadsze mycie okien.

Profesjonalny auto detailing

Ciesz się przejrzystymi szybami w samochodzie, które świetnie wyglądają i zapewniają doskonałą widoczność drogi. Zainwestuj w dobrą powłokę hydrofobową. Wykonają ją pracownicy zakładu specjalizującego się w auto detailingu.