Tapety ścienne 3D — poznaj ich zalety!

Tapety ścienne 3D — poznaj ich zalety!

Sposobów na dekorację wnętrz jest wiele, ale łatwo można wskazać, które obecnie są najpopularniejsze. To różnego rodzaju tapety, które mają tę ważną zaletę, że można je przyklejać samodzielnie — zwłaszcza że wiele z nich to warianty samoprzylepne. Zadanie to ułatwia też fakt, że współcześnie dekoracje takie nanosi się tylko na pojedyncze ściany. Do wyboru jest wiele produktów tego rodzaju, ale chcąc zapewnić sobie szczególnie oryginalny efekt, warto postawić na tapetę 3D. Dowiedz się na ten temat więcej!

Tapety ścienne 3D —  co warto wybrać?

Fototapety czy tapety z motywami w trójwymiarze nikogo już nie dziwią. Występują w najróżniejszych motywach, a jedną z ich ważniejszych zalet jest zdolność optycznego modelowania przestrzeni. Są chętnie wykorzystywane do jej powiększania —  świetnie się w tym sprawdzają, gdyż dają wrażenie głębi. Wystarczy postawić na motyw tunelu czy pomostu, których koniec nie jest widoczny, by zyskać wrażenie większego pokoju. Stawiając zaś na przykład na trójwymiarowy krajobraz, ma się wręcz uczucie, że przebywa się w nim —  wprost z pokoju można wyjść w góry albo do lasu.

Takie motywy są zatem zachwycające, ale niektórym osobom może przeszkadzać fakt, że są już nazbyt popularne, zatem stosując je, trudno zachować oryginalność. Jeśli interesuje Cię taki efekt, postaw na tapety ścienne 3D przestrzenne, czyli we wzory geometryczne. To bardzo ciekawe propozycje, także pozwalające modelować przestrzeń, ale przy tym niewychodzące z mody oraz zdecydowanie niebanalne. To ciekawszy sposób na ozdobienie wnętrza niż kolejny widok, poza tym uniwersalne wzory mogą zagościć w praktycznie każdym pomieszczeniu —  nie warto tapetować tylko salonu czy sypialni.

Ciekawe wzory dla każdego

Geometryczne wzory, czy to kratki, czy wektorów, w niebanalnych kolorach, to świetna dekoracja ściany dla każdego, kto lubi nietypowe rozwiązania. Sprawdź ofertę online i wybierz idealny wariant dla siebie!