Edukacja Miasto Sport

Pięć ważnych argumentów, dla których nasze dzieci powinny pływać

Blogi Wrocław

Kiedy w przyszłości spojrzymy wstecz, na kariery naszych dzieci, będziemy wspominać wspaniałe zmagania, w których przegrywały z czasem, ale i ostatecznie wygrały, dokonując tego nad czym pracowały od miesięcy. Będziemy też pamiętać o wielu innych rzeczach, takich jak wygrane lub przegrane. Oczywiście czas i jego poprawa są ważne. Jednak jedną z ważniejszych zasad w pływaniu jest obiektywizm, ponieważ zegar nie kłamie.

Oto pięć rzeczy, które są czymś więcej niż osiągnięcie dobrego wyniku czasowego wraz z Wrocławską Szkołą Pływania FOKA:

JEDEN – Przyjaźń
Nasze dzieci będą tworzyć przyjaźnie przez całe życie w klubach oraz innych związkach sportowych. Życie jest przyjemniejsze z przyjaciółmi, na których możesz liczyć. Wychodząc na spotkania i codzienne praktyki nasze dzieci budują długotrwałe relacje. Nasze przyjaźnie pozostaną w pamięci na długo, poza czasem spędzonym na basenie.

DWA – Praca w zespole
Chodzi o TEAM czyli ZESPÓŁ przede wszystkim. Każdy trener uważa, że pływanie nie jest sportem indywidualnym. Aby osiągnąć swój potencjał, potrzebna jest wiara w TEAM, co uczy umiejętności wspierania i dopingowania swoich kolegów z drużyny.

TRZY – Ciężka praca
Nasze dzieci wiedzą, że sukces wiąże się z ciężką pracą. Większość wartości życiowych nie przychodzi łatwo i trzeba pracować, aby osiągnąć upragniony sukces. Wspomnienia o lekcjach związanych z ciężką pracą w postaci wielogodzinnego treningu pływackiego będą podążać za dziećmi w dorosłym życiu.

CZTERY – Przywództwo
Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko zostało kapitanem drużyny czy nie, możliwości kierowania zespołem jest wiele. Pływacy uczą się pozytywnych wzorców od starszych pływaków, których zresztą podziwiają, a tym samym stają się liderami w swoim gronie. Zawsze jest okazja, aby nasze dzieci prowadziły swoją drużynę z pozytywnym nastawieniem i sportowym zacięciem.

PIĘĆ – Zdrowie
Ćwiczenia są kluczowym czynnikiem zdrowia fizycznego i psychicznego. Pływacy budują wytrzymałość, siłę, silne serca i płuca. Fitness jest ważnym aspektem codziennego życia naszych dzieci. Ponieważ pływanie jest niewielkie, mogą cieszyć się sportem przez całe życie.

Pięć ważnych argumentów, dla których nasze dzieci powinny pływać
3 na podstawie 2 głosów

O Autorze

Piotr.Grebowiec

Piotr.Grebowiec


"FREELANCER Wrocław" to pełen zakres usług cyfrowych.
Freelancer Wrocław składa się z doświadczonych projektantów i programistów, którzy razem tworzą zespół produkujący nowatorskie i skuteczne rozwiązania cyfrowe dla postępowych firm takich jak Twoja.
Nasze usługi obejmują marketing internetowy, pozycjonowanie (SEO), działanie na socjalmediach, projektowanie graficzne, projektowanie stron i sklepów internetowych (Prestashop) i ich rozwój, a także papeterie, broszury,aplikacje mobilne, banery, ulotki, opakowania,i ilustracje oraz infografiki. Zajmujemy się optymalizacją pod kątem wyszukiwarek i wiele więcej ...
Moi klienci lubię pracować ze mną, bo kocham to, co robię. Skontaktuj się ze mną już dziś. Jestem gotowy, aby włączyć się w Twoją akcję!