Sport

Jak zwiększyć swoją wytrzymałość ?

cereal-898073_1920

 

Czy wiesz jak w naturalny sposób zwiększy swoją wytrzymałość i pobudzić organizm do jeszcze bardziej wzmożonej pracy?

Podczas intensywnego wysiłku następuje zakwaszenie mięśni kwasem mlekowym.

Podczas intensywnego wysiłku następuje zakwaszenie mięśni kwasem mlekowym. Możesz wyraźnie ograniczyć jego ilość w mięśniach i przez to dłużej trenować przyjmując beta alaninę z grupy aminokwasów (działa tylko przy regularnym przyjmowaniu). Dodatkowo dwa tygodnie przed planowanymi zawodami dołącz do jadłospisu dużo indyka, makreli i krewetek a wytrzymasz znacznie więcej niż do tej pory!

Kolejna sprawdzona metoda to olej kokosowy. Pobudza on pracę hormonu wzrostu, która utrzymuje się przez 4 godziny. Warto na nim nie tylko smażyć, ale również jeść go na surowo dodając do sałat lub szejków. Przyśpiesza metabolizm, więc jest świetnym pobudzeniem przed treningiem.

Hormon wzrostu pobudza też serek ricotta, który zawiera dużo glutaminy. Już po 90 minutach od zjedzenia poczujesz dopływ nowej energii do treningu.

W poszukiwaniu dodatkowego zastrzyku energii  polecam też picie Yerba Mate, która zwiększa utlenianie kwasów tłuszczowych kluczowych dla produkcji energii. Pijąc ostrokrzew zwiększysz zasób energii aż o 25%

Naturalna erytropoetyna, czyli słynne EPO znajduje się w drobiowej wątróbce. Zjedz 100 g smażonej na kolację a następnego dnia Twój poziom witaminy Zwiększywszy się o 270%. W sposób naturalny naprawia też mikrouszkodzenia mięśni!

DODATKOWO KILKA CIEKAWYCH PRZEPISÓW KULINARNYCH

Burgery z soczewicą i pieczarkami

Dzisiaj przepis, dzięki któremu pokochałam niedoceniane dotąd pieczarki, a także utwierdziłam się w przekonaniu, że jarmuż idealnie sprawdza się, jako dodatek do wegetariańskich kotletów i zapiekanek.

Nasz wczorajszy obiad, tak pyszny, że wszelkie dodatki stają się zbędne! A ja kombinuję już w głowie, kiedy uda mi się zrobić powtórkę z rozrywki;)

Obiecane całkiem niedawno burgery z soczewicą i pieczarkami.

Przepis znajdziesz tutaj. 

 

Jak zwiększyć swoją wytrzymałość ?
2 na podstawie 4 głosów

O Autorze

Piotr.Grebowiec

Piotr.Grebowiec


"FREELANCER Wrocław" to pełen zakres usług cyfrowych.
Freelancer Wrocław składa się z doświadczonych projektantów i programistów, którzy razem tworzą zespół produkujący nowatorskie i skuteczne rozwiązania cyfrowe dla postępowych firm takich jak Twoja.
Nasze usługi obejmują marketing internetowy, pozycjonowanie (SEO), działanie na socjalmediach, projektowanie graficzne, projektowanie stron i sklepów internetowych (Prestashop) i ich rozwój, a także papeterie, broszury,aplikacje mobilne, banery, ulotki, opakowania,i ilustracje oraz infografiki. Zajmujemy się optymalizacją pod kątem wyszukiwarek i wiele więcej ...
Moi klienci lubię pracować ze mną, bo kocham to, co robię. Skontaktuj się ze mną już dziś. Jestem gotowy, aby włączyć się w Twoją akcję!