Edukacja Media i Promocja Miasto

Złoty medal Polish Project Excellence Award dla Wrocławia!

destination-imagination-039

International Project Manager Assosiation (IPMA) to jedno z najważniejszych stowarzyszeń zrzeszających kierowników projektów na świecie. Co roku stowarzyszenie przyznaje nagrodę dla najlepiej zarządzanego projektu w Polsce. Proces oceny jest niezwykle wymagający dla organizacji. Złożona aplikacja jest m.in. weryfikowana podczas 2 dniowej wizyty studyjnej. Z niecierpliwością czekaliśmy na czwartkowy wieczór, który był zwieńczeniem procesu aplikacyjnego.

Tabelka_Finaliśc_PPEA2016_new_700px

fot.:www.ipma.pl/ppe-award/aktualnosci

Destination Imagination – Akademia Kreatywności otrzymał nagrodę za najlepiej zarządzany projekt w Polsce w kategorii projektów społeczno – organizacyjnych. Przyznany tytuł to ogromy sukces Wrocławia i wrocławskiej edukacji. Jesteśmy zaszczyceni otrzymanym wyróżnieniem, tym bardziej, że konkurencja była najwyższej klasy.

DPP_0016

Lekcje kreatywności i DI znakomicie wpisały się we wrocławską edukację. Stały się jej nieodłączną częścią. Asesorzy podkreślili w raporcie, że jest to „projekt wyjątkowy, innowacyjny i wyznaczający trendy, kreujący rynek oraz pionierski w sektorze działalności organizacji, w której był realizowany. Stanowi on nowy punkt odniesienia w branży”.DI

Nasz sukces to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu, bez których nie podołalibyśmy wyzwaniu. Oprócz znakomitej części merytorycznej projekt był zarządzany i wdrażany zgodnie z najnowszymi trendami. Skorzystaliśmy z usług Biura Zarządzania Projektami. Chciałbym szczególnie podziękować Marcinowi Miedzińskiemu – kierownikowi projektu z Biura Zarządzania Projektami – za znakomite przeprowadzenie projektu, czego dowodem jest końcowy sukces merytoryczny i przyznana nagroda.

Potwierdziło się, że ten rok był dla rozwijania kreatywności we Wrocławiu absolutnie wyjątkowy!

Złoty medal Polish Project Excellence Award dla Wrocławia!
4.81 na podstawie 21 głosów

O Autorze

Jarosław Delewski

Jarosław Delewski

Dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego.