Kultura Media i Promocja Miasto

Zaułek Solny – walka z wykluczeniem?

ZAUŁEK

Zaułek Solny do przeróbki!!!

Po przemyśleniu raz jeszcze projektu numer 36 WBO2016 i po uwzględnieniu uwag Biura Partycypacji, jeszcze raz ze znajomymi architektami podeszliśmy do projektu. Stwierdziliśmy po działaniach Miasta Lublin w ramach ESK2016 ulica Szajnochy idealnie nadaje się jako ciąg PIESZO-JEZDNY, przerobienie chodnika i ulicy przy Zaułku Solnym będzie początkiem dobrych zmian.

Przedstawienie w ramach Koalicji Miast pokazało nową jakość tej ulicy (oraz ESK) i przerobienie terenu całej ulicy na jednym poziomie właśnie z takim wyniesieniem jak rampa zamiast schodów podniesie na jakości cała ulicę.

Zróbmy to.  

Walka z Wykluczeniem jest jednym z elementów podstawowych Europejskiej Stolicy Kultury 2016, czy zatem przebudowa Zaułka Solnego niwelująca bariery architektoniczne w bardzo ważnym ciągu komunikacyjnym nie jest takim dobrym sygnałem, że jednak we Wrocławiu można pozytywnie zmieniać przestrzeń.

Zniwelujmy te bariery. Błagam!!!

Mój projekt WBO numer 36 jest idealny by zrobić.
[https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/projekt_2016/bb6e098e1961d7a0399b72020bfc3624fd9ca243]

Plan do pobrania w PDF

Można.

Trzeba.

Nie bójcie się tego.

Zaułek Solny – walka z wykluczeniem?
4 na podstawie 7 głosów

O Autorze

Tomasz Jakub Sysło

Tomasz Jakub Sysło

WROCŁAW TO DLA MNIE STAN ŚWIADOMOŚCI

Influencer, Specjalista Social Media, Artysta, Społecznik, czasem Deejay, Blogger #thinkdada założyciel Instagramers Wrocław #igerswroclaw