Media i Promocja Miasto

Światowy klimat Wrocławskich Targów Big Game Expo 2016 – zapraszamy!

obrazek JPEG-D3B54B3E9E61-1

Jako zespół WroAccessible zostaliśmy partnerem krajowych targów Big Game Expo 2016.

Choć to pierwsza edycja „Big Game”, to trudno obok tego wydarzenia przejść obojętnie. Organizatorzy imprezy opisują ją mianem „targów pełnych adrenaliny”. Sądząc po planowanych atrakcjach, nie są to puste słowa!

Razem z Jaromirem Koppem i naszym światowym suportem Janem Witowskim

przedstawimy Państwu dostępne technologiczne rozwiązania z wielu dziedzin, od technologii w służbie mniej sprawnym, przez medycynę po zdrową aktywność fizyczną dla wszystkich.

O prelegentach:

Jan Witowski

Łukasz Banaszak

Jaromir Kopp

Pierwsza edycja Big Game odbędzie się we Wrocławiu w dniach 8-9 października przy torze wyścigowym Rakietowa. Lokalizacja jest wyjątkowa z uwagi na fakt, iż widzowie będą mieli w trakcie trwania wydarzenia możliwość skorzystania z przejażdżki wyjątkowymi pojazdami po specjalnie przystosowanym torze wyścigowym.

Organizatorzy, tworząc targi, dedykowane nie tylko nowoczesnym mężczyznom dbają o to, aby podczas wydarzenia nie zabrakło dużej dawki adrenaliny, dlatego też zaplanowali wyjątkowe atrakcje: pokazy najnowszych technologii, gier komputerowych i mobilnych, militariów, szeroko pojętej motoryzacji w tym nowoczesne i nietypowe samochody oraz inne pojazdy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć sztuk walki oraz sportów ekstremalnych. Nie zabraknie także „spokojniejszych” atrakcji jak prezentacje inteligentnego budownictwa oraz nowoczesnych narzędzi.

Podczas targów możecie być świadkami pokazów kaskaderskich i pirotechnicznych. Czekają Państwa także spotkania z przedstawicielami sił specjalnych, mistrzami piwowarstwa oraz prezesami wielu polskich firm. W trakcie wydarzenia odbędą się szkolenia i wykłady prowadzone przez ludzi biznesu, trenerów fitness, coachów oraz przedsiębiorców – twórcy więc zadbali także o intelektualne i pobudzające neurony atrakcje dla uczestników. Warto więc potraktować targi nie tylko jako imprezę rozrywkową, ale także okazję do spotkania i wysłuchania ciekawych ludzi i zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.

Dodatkowo organizatorzy Big Game Expo oferują strzelanie z broni laserowej, a wyjątkowo ciekawie zapowiada się tak zwana „strefa destrukcji”, czyli zbudowana specjalnie na tę okazję przestrzeń, w której będzie można bez wyrzutów sumienia zdemolować samochód! Jeśli więc czujesz potrzebę wyładowania frustracji lub po prostu doświadczenia świetnej zabawy, to warto tam zajrzeć! Do zobaczenia na Big Game Expo 2016!

 

Światowy klimat Wrocławskich Targów Big Game Expo 2016 – zapraszamy!
4.71 na podstawie 7 głosów

O Autorze

Łukasz Banaszak

Łukasz Banaszak

Z wykształcenia andragog, doktorant w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Jeden z sześciu ekspertów biorących udział w pracach European Disability Forum z ramienia PFON. W praktyce edukacyjnej zajmuje się problematyką edukacji permanentnej i rehabilitacji leczniczej osób z niepełnosprawnością. Do jego zainteresowań badawczych należą: andragogika specjalna, wykluczenie cyfrowe, zastosowanie IT w przekraczaniu barier. Pasjonat nowoczesnych technologii. Uwielbia podróże i kuchnię koreańską. Od wielu lat pracuje w trzecim sektorze na rzecz poprawy jakości i wyrównywania szans edukacyjnych osób z niepełnosprawnością.